sloupekvzor
Facebook icon

Kachlové sloupky vyrobené s láskou

Představujeme vám ručně vyráběné kachlové nejen vodovodní sloupky do zahrad. Jejich výroba je zajištěná prostřednictvím společnosti Amity International spol. s r.o., divizí České ruce, ve které se vyrábějí například i kachlová kamna. Nápad vyrábět kachlové sloupky dostal zakladatel naší rodinné firmy pan Vilém Foldyna. Po určité vývojové době sloupky dospěly do současné podoby tak, aby vyhovovaly esteticky i prakticky. To znamená, že potřeba funkčnosti kachlového sloupku nezvítězila nad vzhledem tak, jak to bývá v současné době u jiných produktů.

vodovodní sloupky koláž

Náš výrobek nemá žádnou konkurenci ve své třídě nikde v České republice a dá se dokonce s jistotou říci, že ani nikde ve světě. Díky ruční výrobě je každý kus originál, který si v sobě nese punc jedinečnosti. 

Náš kachlový sloupek je nádherným doplňkem zahrady, kde se vyjímá a je zároveň funkční. Hodí se ke každému domu či chalupě, zkrátka do jakékoli zahrady, mimo jiné i pro možnost výběru ze široké škály barevných odstínů.


Co zajímavého umí naše divize České ruce? Mrkněte:

Photo with love
Kachlová kamna
Amity International
Photo with love

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.